skip to Main Content

W.J. Maskinservice A/S - Maskinservice og salg Bøgildsmindevej 9 og 19, 9400 Nørresundby, DK (+45) 98 83 52 49

KONTAKTOPLYSNINGER
Kontakt W.J. Maskinservice A/S
(+45) 98 83 52 49
Bøgildsmindevej 9, 9400 Nørresundby

Kontakt W.J. Maskinservice A/S

Du er altid velkommen til at kontakte os, ved enten at ringe eller sende en mail.

SALG

Morten Juel Jensen (Entreprenørmaskiner)
morten@wjmaskinservice.dk
Tlf.: 23 34 76 37

Claus Kjær Jørgensen
(Have-, park- og landbrugsmaskiner)
claus@wjmaskinservice.dk
Tlf.: 30 18 34 00

VÆRKSTED/SERVICEVOGN

Anders Mejlholm Jensen
anders@wjmaskinservice.dk
Tlf.: 22 64 91 98

ADMINISTRATION

Jeanette Laybourn Jensen
jeanette@wjmaskinservice.dk
Tlf.: 98 83 52 49

LAGER

Lene Hornung
lene@wjmaskinservice.dk
Tlf.: 24 98 96 76

FAKTURA

Faktura sendes til
faktura@wjmaskinservice.dk

Benyt kontaktformular

CAPTCHA image

Dette hjælper os med at forhindre SPAM

Åbningstider

Mandag – Fredag: 07.00 – 17.00
Lørdag: Åben efter aftale
Søndag og helligdage: lukket

Besøg butikken i Nørresundby, ring til os eller send en email. Vi besvarer alle henvendelser i butikkens åbningstid.

Dine fordele med en autoriseret maskinhandler

  • Professionel rådgivning
  • Stort lager med hurtig levering
  • Originale reservedele og tilbehør
  • Attraktiv leasing og finansiering
  • Autoriseret service værksted
  • Fuld produkt garanti
Back To Top